Kurumsal

01.10.2012 tarihinde OTS Mühendislik Elektrik Elektronik Taahhüt ve Aydınlatma adı altında kurulan müessesemiz, gelişerek ve büyüyerek faaliyetini sürdürerek 03.04.2017 tarihi itibari ile OTS Aydınlatma Elektrik Malzemeleri San.Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile hizmetlerinde devam etmektedir. Gelişimini, insan kaynaklarına, yetişmiş iş gücüne, teknolojik yenilikleri takip etmeye ve sağlam bir finansal yapıya entegre ederek daha uzun yıllar sektöründe hizmet vermeyi amaçlamıştır. Çalışmalarımızı, taahhüt işlerimizi müşterilerimize zamanında teslim ederek, uygun fiyat avantajı sağlayarak kaliteli güvenilir ürün ve hizmet sunmak şirketimizin vazgeçilmezleridir. Bu ilkeler daima var olacaktır.

Vizyonumuz

Önce hizmet prensibi ile kaliteli bir çalışma ortamı , mutlu çalışan ve müşteri, güven duyan tedarikçi ve müteahhit topluluğu ile bir aile bilincinde , önce ulusal sonra uluslar arası bir şirket hüviyetine sahip olmak.

Misyonumuz

Kaliteyi bir yaşam felsefesi haline getirmek. Bedeli ne olursa olsun kaliteden taviz vermemek. Her türlü elektrik , aydınlatma ve taahhüt işleriyle yurtiçi ve yurtdışında yaygın bir hizmet vermek.

Değerlerimiz

Çevre duyarlılığı ön planda olarak iş ortaklarımız ve tüm çalışanlarımız için kazasız ve güvenli bir iş ortamı yaratmak öncelikli değerlerimizdir.

 

70

Mühendislik(Proje)

96

Bakım-Onarım

193

Taahhüt

9596

Satış